Rákospalota, Újpalota és Pestújhely nyugalma
Eladó lakások Budapest 15. kerület
Azonosító: E-XV-24-729
Kivételes befektetési lehetőség Budapest XV. kerületében – 5 lakás egy helyen, stabil bevétellel vagy többgenerációs otthonnak!
Budapest XV. kerületének egyik kiváló elhelyezkedésű részén, a Szentmihályi úton kínálunk megvételre egy igazán különleges ingatlant, amely ritka lehetőséget jelent mind a befektetők, mind az összeköltözni vágyó családok számára. A 627 m²-es telken összesen hét lakás található, amelyek közül az eladásra kínált öt lakás egy külön, ügyvédi megosztással rendelkező, mintegy 400 m²-es telekrészen helyezkedik el. Az utcafronton két új építésű lakás található, míg az értékesítés tárgyát képező öt lakás ezek mögött, teljesen elkülönülten helyezkedik el.
Az öt lakrész összesen 180 m² alapterületű, 6+1 szobával rendelkezik, jó állapotúak, folyamatosan karbantartottak, és jelenleg is kiválóan hasznosítottak. A lakások külön bejárattal rendelkeznek, teljesen szeparáltak, így a lakók egymástól függetlenül élhetnek, ami hosszú távú bérbeadás esetén is rendkívül előnyös. Az első lakás közvetlenül a két új építésű ingatlan mögött található, jelenleg a tulajdonos lakja. Praktikus elrendezésének köszönhetően amerikai konyhás nappaliból, hálószobából, ablakos, sarokkádas fürdőszobából, tárolóból áll, valamint közvetlen kijárattal rendelkezik a hátsó kertbe. A fűtésről korszerű klímaberendezés gondoskodik. A telek hátsó részén további négy önálló lakás található, melyek közül három földszinti, egy pedig tetőtéri kialakítású. Ezek jelenleg is megbízható bérlők által lakott ingatlanok, így az új tulajdonos azonnali, stabil bevételhez juthat. Fűtésüket egy korszerű, új zöldkazán biztosítja. Az ingatlanok 2012-ben jelentős felújításon estek át. Ekkor a telken belüli összes földben futó közművezeték – a víz-, gáz-, villany- és csatornahálózat – teljes cseréje megtörtént, emellett maguk a lakások is felújításra kerültek, így műszaki állapotuk megbízható és hosszú távon is fenntartható. Az ingatlanokat gazdasági társaság értékesíti, amely jelenleg Széchenyi-hitel konstrukcióval rendelkezik. Igény esetén a cég is átvehető, ami további előnyöket jelenthet a befektető számára. Az ügyvédi megosztásnak köszönhetően az ingatlan hitelre is megvásárolható.
Ez az ingatlan kiváló választás lehet azoknak a befektetőknek, akik egy már működő, azonnali bevételt termelő portfóliót keresnek, hiszen a jelenlegi bérleti konstrukció stabil és kiszámítható hozamot biztosít. Ugyanakkor ideális lehet többgenerációs családok számára is, akik szeretnének egymás közelében, mégis külön élettérben élni. A környék infrastruktúrája kiemelkedő. Az M3-as autópálya néhány perc alatt elérhető, a közelben közlekedik az 5-ös, 96-os, 124-es, 196-os, 196A, 225-ös, 231-es és 296-os autóbusz is, így a város bármely pontja könnyen megközelíthető. A közelben óvoda, iskola, gyógyszertár, valamint számos bevásárlási lehetőség – többek között Aldi, Lidl, Tesco, Spar, Penny, az Ázsia Center és a Pólus Center – is megtalálható, így a mindennapi élet minden feltétele adott.
Amennyiben egy biztos hozamot biztosító, több lakásból álló befektetést keres, vagy olyan ingatlant szeretne, ahol a család több generációja élhet együtt mégis külön élettérben, ez a kivételes lehetőség Önre vár.
Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek.